> 1  300  000 ПОДПИСЧИКОВ
> 1  300  000 ПОДПИСЧИКОВ
Eнергетична термочашка «Удача»
Артикул 528416
В наличии

Eнергетична термочашка «Удача»

Артикул 528416
В наличии
36 €
Количество
Доставка только по Украине
Для заказа в другие страны обращайтесь к нашему менеджеру.

Напис на термочашці: «Удача - це дозвіл собі бути щасливим».

Увага: покриття потребує дбайливого ставлення.

Як працює QR-код на чашці: один раз у день вам випадає той фрагмент запису Олександра Палієнка, в якому ви маєте потребу саме сьогодні.

 

СЕКРЕТ QR-КОДУ:


На нашому YouTube-каналі зібрана масштабна відеотека корисних відео на найрізноманітніші теми.

Вона настільки чимала, що звичні підходи до систематизації контенту тут не працюють, та вони й не потрібні. Ми знайшли кращий спосіб: якщо ви ним скористаєтеся, то за методом випадкових чисел вам буде випадати саме те відео, яке необхідне вам сьогодні згідно вашого внутрішнього запиту.

Скануючи код, наприклад, за ранковою кавою, ви один раз на день потраплятимете на те відео, що потрібне саме вам саме сьогодні..

 

КОРИСТУВАТИСЯ ЧАШКОЮ ДУЖЕ ПРОСТО:


Не звертати увагу на напис на термочашці, і коли Ви п'єте чай, воду або ще щось, відчувайте в цей момент своє тіло. Можете ще думати про те, чого Ви хочете, уявляючи в теперішньому часі, що це вже відбувається і Ви отримуєте від цього задоволення.

В термочашці закладена енергетика Олександра Палієнка. Інформація на термочашці діє на підсвідомість, яка зчитує її і починає формувати події, що відповідають стану Любові або Багатства.

Також цей напис впливає на рідини, які Ви наливаєте в чашку. Наскільки Ви при питті не замислюєтесь, що це за термочашка, а просто отримуєте задоволення від напою, при цьому ненароком думаєте про те, чого Ви хочете, завжди звертаючи увагу на стан, який Ви хочете відчувати в момент того, коли це трапиться (а це завжди стан «спокійно-добре») і відразу ж перемикаєтеся, настільки ця термочашка максимально підсилює виконання бажань.